Klienci
„Terapia pięknem, odkrywanie piękna, świetna zabawa, kobiecość pełną parą. Ta sesja to zdecydowanie jedna z moich najlepszych inwestycji w siebie! Była to dla mnie taka terapia pięknem, odkrywaniem swojej kobiecości i przede wszystkim świetną zabawą!”
Justyna


„Nasza agencja miała przyjemność współpracować z p. Elżbietą Chabierską wielokrotnie. Za każdym razem była to kooperacja profesjonalna, sprawna merytorycznie i logistycznie. Elżbieta Chabierska sprawdziła się zarówno w kameralnych sesjach, jak i rozbudowanych przedsięwzięciach z udziałem wielu osób, wymagających asystentów i wizażystek.

Przy czym najważniejsze były za każdym razem efekty pracy – przyjmowane wręcz z entuzjazmem przez zamawiającego. Dlatego z przyjemnością możemy rekomendować Elżbietę Chabierską, której warsztat jest gwarancją jakości.”
Waldemar Leszczyński, dyrektor zarządzający Futurama
www.futurama.ci

„Sesję wspominam bardzo dobrze. Współpraca była bardzo owocna i profesjonalna, nie spodziewałam się takich efektów z tak małej przestrzeni. Każde zdjęcie ma w sobie to coś. Widać na nim każdy najdrobniejszy detal. Jestem bardzo zadowolona z sesji. Polecam z czystym sumieniem ☺
Lejdis Agata Ożarek, właścicielka salonu kosmetycznego
www.salonkosmetyczny-lejdis.pl

 

„Ela podczas sesji wykazała się pełnym profesjonalizmem o czym świadczyć mogą wykonane przez nią moje piękne zdjęcia. Atmosfera panująca w studio była całkowicie „na luzie”, co pozwoliło wydobyć prawdziwą naturalność ujęć. Cała scenografia oraz koncepcja sesji została doskonale przygotowana oraz omówiona z Elą. Takie podejście do realizacji pasji fotografowania daje idealne odzwierciedlenie dojrzałości Eli oraz potwierdza jej wielki talent. Z czystym sumieniem mogę polecić Elę zarówno do wykonania zdjęć profilowych, biznesowych oraz sesji rodzinnych. Ela to właściwy człowiek na właściwym miejscu!”
Ewelina, mama i żona